Rekrutacja na rapera

tip

Ostatnia zmiana: 27 kwietnia 2020 r.

Osoby decyzyjne

Obecnie rekrutację sprawdza Shiguroya (DiscordID: Shiguroya#4769) i to ona podejmuje decyzję o nadaniu rangi.

Przebieg rekrutacji

  1. Wybierz sobie dwa fragmenty (bądź cały utwór rapowany). Najlepiej, jeśli przy rekrutacji udałoby Ci się zaprezentować różne style. Chciałabym usłyszeć co najmniej minutę Twojego rapu :) Jeśli nie czujesz się komfortowo z rapowaniem cudzych tekstów – poszukaj dowolnego podkładku i nagraj własny tekst! Ważne, aby był on w języku polskim.
  2. Dozwolone jest użycie autotune'a, przekleństw. Pamiętaj, żebyś nie rekrutował się „na pół gwizdka” - najważniejsze, byś był ze swojego nagrania zadowolony.
  3. W poście rekrutacyjnym załącz (jeśli robisz cover) oryginał oraz swoje nagranie, wrzucone na serwis, z którego mogę odsłuchać materiały bez ich pobierania.
  4. Na forum NK, w dziale "Rekrutacja na rapera", załóż temat i zamieść tam linki ze swoimi nagraniami. Wzór wątku załaduje się automatycznie.

Co będzie wpływać na ocenę rekrutacji?

info
  • dykcja
  • emocje
  • dynamika
  • poczucie rytmu
  • flow i styl
  • poprawność tekstu/freestyle do instrumentalu (w przypadku własnego tekstu)

Jeżeli brakuje do czegoś instrumentalu to możesz swój głos nałożyć pod oryginał pod warunkiem, że będzie on głośniej od oryginału i wyślesz oddzielnie (w linku lub w pliku) surowe nagranie. Kryteria te służą jedynie przejrzystości rekrutacji i ułatwieniu sprawiedliwej oceny – jeśli ten sposób nie będzie utrudniał oceny nagrania, na pewno je przesłucham.

Jaki może być wynik rekrutacji?

Pozytywny

Otrzymasz rangę Rapera NK - oznacza to, że jesteś zdolny i poradziłeś sobie ze wszystkimi kryteriami oceniania, lub ich większością!

Negatywny

Nie otrzymasz rangi Rapera NK - oznacza to, że nie jesteś jeszcze gotowy, żeby stać się raperem w NanoKarrin. Otrzymasz wskazówki jak zniwelować błędy lub jak lepiej radzić sobie stylowo

Czekam na rekrutacje, powodzenia! :D