Skip to main content

Hej! Fajnie, że jesteś! :)

important

Obecne zasady rekrutacji ważne są do 30 grudnia 2023. 31 grudnia 2023 rekrutacja zostaje zamknięta i dostosowana do trybu wydawniczego obejmującego wyłącznie projekty producenckie.

Gdzie założyć wątek rekrutacyjny?

Wątek rekrutacyjny załóż na naszym Discordzie w dziale "Rekrutacja NK". W przypiętym poście znajdziesz wzory rekrutacji, nie zapomnij też dodać odpowiedniego taga. W razie jakichkolwiek wątpliwości nie wahaj się pytać Opiekunów Rekrutacji lub Przewodników - chętnie pomogą! Link do Discorda: https://discord.gg/nanokarrin

Role projektowe i role funkcyjne

Role projektowe (związane z umiejętnościami potrzebnymi do wydawania projektów, np. Aktor, Tekściarz, Animator) są przydzielane przez rekruterów danych ról. Role funkcyjne (związane z wykonywanymi obowiązkami w Grupie, np. Przewodnik) są przydzielane przez Koordynatorów. Zdobycie którejkolwiek z tych ról wiąże się z otrzymaniem roli Członek NK. Każda zdobyta rola musi być odnotowana w Spisie Powszechnym (patrz: Regulamin NK).

Role projektowe - scenki i piosenki

NK dzieli się na dwa główne nurty: scenki i piosenki.

  • Rangi dostępne w projektach wokalnych: wokalista, realizator dźwięku, tekściarz.
  • Rangi dostępne w projektach aktorskich: aktor, dźwiękowiec, dialogista.
  • Rangi wspólne: animator, ilustrator.

Role

Dokładniejszy opis ról w NK: klik

Regulamin NK

Regulamin NK obowiązuje każdego członka grupy. Dołączając do grupy, akceptujesz regulamin. Zobacz regulamin

Poprawienie rekrutacji

Po odrzuceniu rekrutacji kolejną będziecie mogli złożyć dopiero po upływie miesiąca od decyzji rekrutera, chyba że rekruter zarządzi inaczej.