Rekrutacja na wokalistę

tip

Ostatnia zmiana: 27 kwietnia 2020 r.

Osoby decyzyjne

Obecnie rekrutację sprawdzają Klara (DiscordID: Klara #8077) oraz Elven (DiscordID: Elven Thiefu #7003) i to oni podejmują decyzję o nadaniu rangi.

Przebieg rekrutacji

Jeśli już wiesz, jaką piosenką chcesz się pochwalić, załóż nowy wątek w dziale Rekrutacja na forum NK i zamieść w nim:

  • surowy wokal
  • miks

Plik pierwszy, surowy wokal, to nagranie Twojego głosu (tylko i wyłącznie), które w żaden sposób nie było modyfikowane (bez postprodukcji, tj. nieodszumione, niewyrównane, bez nałożonych efektów etc.). Plikiem drugim jest miks, który MUSI ZAWIERAĆ WOKAL Z PIERWSZEGO PLIKU oraz podkład (to jest bardzo ważny warunek i musi zostać spełniony – nie przyjmujemy dwóch różnych próbek w obydwu plikach).

Piosenka powinna być wykonana po polsku i trwać minimum 1,5 minuty. Pliki możesz wysłać jako linki do hostingu, np. gdrive.

Wynik rekrutacji pojawi się w formie postu w założonym przez Ciebie wątku. Jeśli nie odpiszemy po dwóch tygodniach, przypomnij się na Discordzie :). Też jesteśmy ludźmi, mamy mnóstwo spraw na głowie, możemy po prostu zapomnieć.

Jaki może być wynik rekrutacji?

Pozytywny

Otrzymujesz rangę Wokalisty NK. Posiadasz umiejętności wokalne oraz dobry mikrofon.

Negatywny

Nie otrzymujesz rangi Wokalisty NK. Rekrutacja może być odrzucona z trzech powodów:

  • brak umiejętności wokalnych
  • brak dobrego mikrofonu (=jakość nagrań uniemożliwiająca branie udziału w projekcie)
  • zamieszczone nagrania nie są zgodne z instrukcją (np. nagranie pierwsze mające zawierać surowy wokal zostało wyrównane)

Dwa słowa od opiekunów

Pamiętaj, że nawet jeśl w pierwszym podejściu nie uda Ci się przejść rekrutacji, to nie jest powód, by się zniechęcać! ^^ Poza tym, że szukamy nowych, ciekawych głosów, to potrzebujemy przede wszystkim osób, które będą aktywne i będą brać udział w castingach do projektów. Mieliśmy już paru naprawdę fajnych wokalistów, którzy rozwinęli się właśnie po dołączeniu do grupy, więc, cytując słowa pewnej piosenki, “Nie bój się chcieć!”!