Rekrutacja na realizatora dźwięku

tip

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2021 r.

Osoby decyzyjne

Każdy Realizator Dźwięku NK może rekrutować na rangi niżej w hierarchii. To znaczy, że Realizator Dźwięku może po sprawdzeniu rekrutacji nadać wyłącznie rangę Młodszego Realizatora. Opiekunami rekrutacji, czyli osobami sprawującymi pieczę nad jej przebiegiem i regulaminem, są Razjel (DiscordID: Razjel#0079) i Orzecho (DiscordID: Orzecho#1720). Również tylko oni mogą nadać rekrutowi od razu rangę Realizatora Dźwięku NK.

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja na Realizatora Dźwięku polega na zrealizowaniu jednej piosenki i zaprezentowaniu jej w specjalnie do tego założonym temacie na forum. Piosenka może być dowolna, powinna jednak dawać Ci pole do popisu i prezentacji Twoich umiejętności. Poza gotowym miksem powinieneś umieścić także materiały wejściowe, żeby można było posłuchać, z czym musiałeś pracować. Możesz też wybrać jeden ze starych projektów NK, do których materiały udostępniamy poniżej.

  1. Aldnoah.Zero ED 2 - aLIEz: https://drive.google.com/file/d/1o_-eI6PC0m26A14EXOraZQRErrawMYiS/view?usp=sharing
  2. Bleach OP1 – Asterisk: https://drive.google.com/file/d/1uiI9oFwhSxK3cV7MKvo5Sz53o4p0gjIB/view?usp=sharing
  3. Itazura na Kiss – Jikan yo Tomare: https://drive.google.com/file/d/1taB3g7T_pButVH3TygOavsBTRH9fICnJ/view?usp=sharing

Jaki może być wynik rekrutacji?

Pozytywny

Otrzymujesz jedną z poniższych rang.

  • Realizator Dźwięku
    W pełni samodzielny realizator dźwięku w NK. Bierze udział w projektach i buduje potęgę grupy.
  • Młodszy Realizator Dźwięku
    Podobnie jak Realizator Dźwięku bierze udział w produkcji, przy czym jego miks musi zostać zaakceptowany przez realizatora stojącego wyżej w hierarchii. Innymi słowy normalnie działa w grupie, ale jest lekko asekurowany. To jest ranga, którą przeważnie dostają nowi realizatorzy przynajmniej na swój pierwszy projekt.
tip

Ludzi zajmujących się dźwiękiem zapraszamy na serwer Nanokarrin of Sound (NoS). Tutaj możecie wrzucać miks do oceny i zasięgnąć rady.

Negatywny

Nie otrzymujesz rangi. Musisz jeszcze popracować nad warsztatem.

Specjalizacje

Dla ułatwienia szukania odpowiednich talentów w projektach wokalnych dodajemy specjalizacje, które precyzują techniczne umiejętności związane z realizacją dźwięku. Są dostępne tylko dla członków NK. Więcej przeczytaj tutaj: Specjalizacje